Kurumsal

Ana Sayfa > Kurumsal

TARİHÇEMİZ


S.T.S KALIP ve PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak 1992 yılından bu yana süregelen gelişimci ve yenilikçi hizmet anlayışı altında otomotiv yan sanayii olarak plastik enjeksiyon baskı ve plastik enjeksiyon kalıp yapımı alanında hizmet vermektedir.

Bursa’nın Kalıp ve Plastik Sanayi alanındaki açığını büyük oranda kapatan ve alanında göz dolduran S.T.S Kalıp ve Plastik Sanayi Türkiye çapında sürekli artan başarısı ve yükselen kalite grafiği ile siz değerli müşterilerine sürekli kalite sunmakta ve bunun daha yükseklere taşımak için çalışmaktadır.

Vizyonumuz


Vizyonumuz, S.T.S Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. olarak paça kalıp ve üretimi konularında bulunduğumuz sektör içinde en iyiler arasında yer almak ve ana sanayilerimizin en çok tercih ettiği kuruluş olmaktır.

Misyonumuz


Misyonumuz, toplumsal gelişime katkı sağlamak, yaşam için her alanda kaliteye destek olan karlı bir kuruluş haline gelmektir.

S.T.S KALIP VE PLASTİK SAN.TİC.LTD. ŞTİ. için varılacak nokta ;

  • Direk müşteriye bitmiş ürün ve hizmet veren sektörlerde marka yaratmak,
  • Yeni sektörlerde ve dış pazarda yer almak,
  • Teknolojik gelişimleri yakından takip ederek çok yönlü, yaratıcı ve katılımcı personel kadrosunu oluşturmak,
  • Her alanda uzmanlaşmış lider bir plastik ürün ve kalıp üreticisi olmaktır
Kalıp Atölyesi

Kuruluşumuzun Amacı


Müşterilerimize uygun, etkin ve ihtiyaçlarına cevap verecek kalıp, kalıp tasarımı ve parça imalatı yapmanın yanısıra mümkün olduğu ölçüde zamanında, kaliteli ve firesiz parça üretmek; verimli bir yönetim sistemi ile basit, esnek, kolay anlaşılır ve kolay uygulanır üretim planları ile her kesimden müşteriye hizmet sunmaktır.

Kalite Politikamız


Maliyetimizi Düşürüp ürün ve hizmet kalitemizi arttırarak,
Teknolojimizi iyileştirerek,
Ürün devreye alma ve teslim sürelerini kısaltarak sürekli iyileştirme ve uygun maliyet ile hatasız üretim ve verimliliği sağlamak,
Rekabet gücümüzü arttırıp çevre ve çalışma şartlarını iyileştirerek,
İç ve Dış müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.